E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pjesa e jashte është e dekoruar dhe e pajisur me ballkone të mëdha, pishinë dhe kopsht. Dhomat janë të rregulluara me ngjyra të theksuara.
Vila Be
Vila franceze Be gjendet jo vetëm 15 minuta vozitje nga qyteti Monako.

Vila moderne është e vendosur në kodrën Vilefranç, dhe ka pamje panoramike të detit nga të gjithë pesë dhomat e gjumit.

Edhe nga brenda edhe nga jashtë, pushimorja është karakteristike për elegancë dhe pamjes së pasur.

Pjesa e jashte është e dekoruar dhe e pajisur me ballkone të mëdha, pishinë dhe kopsht. Dhomat janë të rregulluara me ngjyra të theksuara.

Publikuar: 23.02.2013 | 11:09
Lexuar: 3701 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime