E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ditari elektronik funksionon edhe nė shqip

Publikuar: 24.02.2013 | 11:22
Lexuar: 3153 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bojaamin (09/04/2013 12:32:25) veshall
elma (10/04/2013 11:40:28) ejwhbl.qqfwq
ermira (23/04/2013 11:41:55) Un jam ermira dhe dua qe te kaloj me 5 me * dhe nese kaloj me 5 * do gesohem shum Un kete dua ne jeten time :P :)
ermira (23/04/2013 11:49:17) Un jam ermira un dua te kaloj me 5 me * dhe nese kaloj me 5 * do gezohem shum sepse kete e dua ne jeten time :P :)
amir (06/05/2013 14:38:50) une jam amiri dhe dua te kaloj me 5
adriana (10/05/2013 17:56:13) une dua te kaloje me 4
resul (22/11/2013 00:11:45) Une dua te kaloj me 5
Rajdin Ramo (16/12/2013 15:00:39) un jam Rajdini dhe dua te kaloj me 5 nese kaloj do te gezohem shum shum
luljeta (26/12/2013 18:34:41) une ia kalva me 5
bahari (26/12/2013 18:39:53) une jam bahari 9 vjeq dhe dua ti kaloj me 5 gjysdhjetorin
no fcb
besjana (26/12/2013 18:48:42) kalova me 5 dhe u zova shum se dshira ime esht vetem te kaloj me 5 yes [fcb]
suela (27/12/2013 23:50:02) une jam suela 8 vjeq dhe deshira i me esht te kaloj me 1
hasip (27/12/2013 23:52:28) dua te kaloj me 10
muti (28/12/2013 14:32:42) kush dhin permi mue
surea (29/12/2013 15:41:47) un jam surea dhe dua te kaloj me 5
QeNdRiM (19/02/2014 14:00:29) U jAm QenDrImI
nermine (15/03/2014 22:13:12) nermine aziri ne gjuhn angleze ka 5
mineta ramadani (27/03/2014 12:16:24) prsh un jam mineta kam kaluar me 5 dhe dua te kalij
Elma bilalli (14/11/2014 17:08:19) Une Dua vetem te kaloj. Me5
sabiana sejfullahu (16/06/2015 14:01:20) dua te hap ditarin elektronik shkollor
Elma (25/01/2016 01:33:43) Un jam elma bilalli jam nga kumanova dhe du shum te kaloj me5

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime