E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nuk ka fitues në derbin e Madoninës. Supersfida mes Interit dhe Milanit mbaroi në barazim 1-1. El Shaarawy zhbllokoi sfidën në minutën 21’. Milani dominon në pjesën e parë duke shtyrë nga krahët ku portieri Handanovic i mohoi skuadrës së Allegrit
Inter-Milan, derbi nuk ka fituesNuk ka fitues në derbin e Madoninës. Supersfida mes Interit dhe Milanit mbaroi në barazim 1-1. El Shaarawy zhbllokoi sfidën në minutën 21’. Milani dominon në pjesën e parë duke shtyrë nga krahët ku portieri Handanovic i mohoi skuadrës së Allegrit të shënonte golin e dytë.

Stramaccioni në pjesën e dytë kërkon të sjellë diçka ndryshe duke futur në fushë Schelotton, i cili rezultoi deçiziv në shënimin e golit të barazimit në minutën 71. Minutat e fundit nuk sollën asnjë ndryshim për skuadrat të cilat e mbyllën ndeshjen në barazim.

Pas kësaj sfide Milani shkon në kuotën e 45 pikëve në vendin e tretë, ndërsa Interi në vendin e katërt me një pikë me pak

Publikuar: 24.02.2013 | 23:44
Lexuar: 910 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime