E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ndjehesh e çliruar. I rekomandoj çdo femre që ta bëjë,” tha ajo.
Charlize Theron: Çdo grua duhet të qethet (FOTO)


Ajo gjithmonë shkëlqen. Edhe kësaj here nuk kishte si të ndodhte ndryshe.

Aktorja Charlize Theron ka ekspozuar hiret e saj në tapetin e kuq në ceremoninë e çmimeve Oscar, ndërsa ka komentuar edhe faktin që ka qethur kokën, duke thënë se ishte gjëja më çliruese që kishte bërë.

“Ndjehesh e çliruar. I rekomandoj çdo femre që ta bëjë,” tha ajo.

37 vjeçarja performoi edhe një kërcim me aktorin Channing Tatum live në TV.

Charlize i dorëzoi çmimin “Skenari më i mirë origjinal” për Quentin Tarantino në filmin e tij “Django Unchained”.
Charlize Theron
Charlize Theron
Charlize Theron
Charlize Theron
Charlize Theron

Publikuar: 25.02.2013 | 12:19
Lexuar: 1121 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime