E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shtëpia ka edhe pishinë i cili është i vendosur në pjesën e prapme të oborrit.
Shtëpi e thjeshtë dhe eleganteShtëpia bashkëkohore në dy kate dhe mbi një mijë metra katror është e vendosur në kryeqytetin e Spanjës, Madrid.

Shtëpia është e ndërtuar në hyrje të re me disenj minimal dhe thjesht shkëlqen me thjeshtësi dhe elegancë.

Para shtëpisë ka ballkon me pamje të oborrit dhe kopshtit, por ka edhe ballkon të madh në katin e dytë, e cila paraqet edhe stadium për fëmijët sepse ka rrethojë të lartë.

Shtëpia ka edhe pishinë i cili është i vendosur në pjesën e prapme të oborrit.

Pjesa e brendshme është elegante dhe e thjeshtë, çdo pjesë e shtëpisë është e rregulluar në stil minimal. Numri më i madh i mureve janë nga qelqi.

Dhoma e ngrënies dhe dhoma e ditës janë në katin e parë, derisa dhomat e gjumit dhe dhomat e fëmijëve janë në katin e dytë.

Publikuar: 26.02.2013 | 13:10
Lexuar: 3441 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime