E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E veçanta është se janë kokëposhtë. Kjo është shpikja më e fundit e dizenjatorit birtanik, Patrick Morris.
Vazo lulesh kokëposhtë
Një mënyrë e re për të dekoruar shtëpinë? Ndoshta.

Këto që shihni janë disa vazo lulesh me erëza të ndryshme të vendosura në kuzhinën e shtëpisë.

E veçanta është se janë kokëposhtë. Kjo është shpikja më e fundit e dizenjatorit birtanik, Patrick Morris.

Për t'u ujitur është mjaft e thjeshtë, siç edhe mund të shihet.
Vazo lulesh kokëposhtë
Vazo lulesh kokëposhtë
Vazo lulesh kokëposhtë
Vazo lulesh kokëposhtë
Vazo lulesh kokëposhtë

Publikuar: 26.02.2013 | 18:19
Lexuar: 4984 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime