E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Thonë që prindërit bëjnë gjithçka për bebet e tyre. Por ata që do provojnë këtë çmenduri do jenë shumë të pakët. Tani në treg është edhe një karrocë për fëmijë, e prodhuar nga kompania Aston Martin
Tani ka edhe një Aston Martin vetëm për bebet (FOTO)Thonë që prindërit bëjnë gjithçka për bebet e tyre.

Por ata që do provojnë këtë çmenduri do jenë shumë të pakët.

Tani në treg është edhe një karrocë për fëmijë, e prodhuar nga kompania Aston Martin.

Prodhuesi i makinave luksoze thotë se karroca e fëmijëve do kushtojë 2 mijë sterlina dhe është përgatitur në bashkëpunim me Silver Cross, një kompani që prodhon karroca dhe mbajtëse për fëmijë që nga viti 1877.

Kompanitë pretendojnë se karroca është dizenjuar deri në perfeksion, duke përfshirë çdo detaj.

Lëkura është e njëjta që përdoret në makinat e Aston Martin.

Vetëm 800 karroca të tilla do prodhohen dhe do të shiten ekskluzivisht nga Harrods.
Aston Martin
Aston Martin
Aston Martin
Aston Martin
Aston Martin
Aston Martin

Publikuar: 27.02.2013 | 22:54
Lexuar: 4856 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime