E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në një intervistë për ‘Marie Claire’, Kunis shprehet se interesi në rritje për jetën e saj private ka bërë që ajo ta censurojë veten: “Kohët e fundit kam nisur të censuroj veten gjithmonë e më shumë.”
Kunis: E censuroj shumë veten



Mila Kunis është e famshme për rolet e saj në filmat hollivudianë, por edhe për lidhjen e saj të kohëve të fundit me aktorin Ashton Kutcher, ish-bashkëshortin e Demi Moore.

Në një intervistë për ‘Marie Claire’, Kunis shprehet se interesi në rritje për jetën e saj private ka bërë që ajo ta censurojë veten: “Kohët e fundit kam nisur të censuroj veten gjithmonë e më shumë.”

29-vjeçarja tregon gjithashtu se i pëlqen të qëndrojë në shtëpi: “Nuk më pëlqen të bëj tre filma në vit. Për mua janë shumë sepse dua të qëndroj në shtëpi e qetë.”

Kur duket se karriera e saj po arrin kulmin, aktorja shton se do i pëlqente më shumë një punë e rehatshme: “Dua të zbuloj anë të tjera të industrisë kinematografike në mënyrë që të punoj nga shtëpia. Më pëlqen të jem producente filmash.”

Publikuar: 28.02.2013 | 12:23
Lexuar: 962 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime