E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këngëtarja kolumbiane dukej mjaft në formë dhe këtë gjë e tregonte më së miri dekolteja e saj seksi.
Shakira, një mama super seksi (FOTO)


Shakira ka vetëm pak javë që ka sjellë në jetë djalin e saj, Milan, nga marrëdhënia me futbollistin e Barcelonës, Zherard Pike.

Dhe, për herë të parë që prej lindjes, Shakira është fotografuar ditën e djeshme, ndërsa shkonte në zyrën e fotografit Jaime de Laiguana.

Këngëtarja kolumbiane dukej mjaft në formë dhe këtë gjë e tregonte më së miri dekolteja e saj seksi.
Shakira, një mama super seksi
Shakira, një mama super seksi
Shakira, një mama super seksi
Shakira, një mama super seksi
Shakira, një mama super seksi

Publikuar: 02.03.2013 | 01:36
Lexuar: 1750 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime