E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë ende së bashku. Kjo për shkak se aktorja dhe këngëtarja Cyrus ende e mban unazën e fejesës së tij – pavarësisht raporteve se ata janë ndarë.
Ende të dashuruar

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë ende së bashku. Kjo për shkak se aktorja dhe këngëtarja Cyrus ende e mban unazën e fejesës së tij – pavarësisht raporteve se ata janë ndarë.

Kohëve të fundit u tha se ata janë ndarë për shkak se Liam e kishte tradhtuar Mileyin me aktoren January Jones gjatë mbrëmjes së Oskarëve. Ende nuk dihet se a është ky lajm i vërtetë.

Publikuar: 04.03.2013 | 09:55
Lexuar: 1110 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime