E shtunë, 20.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mot i vranėt, me erė, nė mbrėmje shi

Publikuar: 06.03.2013 | 10:34
Lexuar: 610 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime