E enjte, 14.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mexhiti dhe Grubi prezantuan platformėn zgjedhore

Publikuar: 07.03.2013 | 01:32
Lexuar: 663 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime