E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Maqedoni vetėm meshkujt me HIV dhe SIDA

Publikuar: 01.12.2009 | 16:41
Lexuar: 2420 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
adem (16/12/2009 18:26:39) A eshte e qezikuar popullata e maqedonis nga virusi HIV-SIDA
adem (16/12/2009 18:33:07) Sa eshte numri i personave te infektuar ne R.M nga HIV-I

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime