E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Disa FOTO tė adhurueshme si urim nė Ditėn e Nėnės

Publikuar: 07.03.2013 | 21:33
Lexuar: 3245 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lena (14/04/2014 12:27:19) shume faqe e bukur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime