E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Krijuesit të cilët qërojnë pas kësaj kompanie thonë që misioni i tyre është ta kuptojnë të kaluarën dhe të interpretojnë nëpërmjet teknologjisë dhe disenjimit bashkëkohor.
Komodë si vepër artistike (Foto)
- Komodina e re nga shtëpia disajnuese Boca Do Loba do ta zbukurojë çdo enterier falë ngjyrave të ndezura dhe disenjimit të jashtëzakonshëm.

Boca Do Lobo është markë me seli në Portugali e specializuar për mobilje të pazakonta dhe jokonvecionale që e tërheq vëmendje në mbarë botën falë shumëllojshmërisë dhe pamjes joshëse.

Krijuesit të cilët qërojnë pas kësaj kompanie thonë që misioni i tyre është ta kuptojnë të kaluarën dhe të interpretojnë nëpërmjet teknologjisë dhe disenjimit bashkëkohor.

Brendin pas serisë së suksesshme Piksel, e lansoi në numër të kufizuar serinë e komodinave „Diamond emerald“. Komodina e mori emrin në pajtim me inspirimin të cilin disenjuesit e kanë gjatë krijimit të kësaj copë mobilje, duke pasur parasysh se është në formë të diamantit.
Komodë si vepër artistike
Komodë si vepër artistike

Publikuar: 08.03.2013 | 16:02
Lexuar: 2358 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime