E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Duka ia uruar festën kundërkandidates së tij, Petrovi e porositi të mos ngarkohet me programin e tij, i cili, siç thja, nuk është përshkruar, por del nga nevojat e qytetarëve.
Petrov: Programi nuk është përshkruar, por del nga qytetarët

Kandidati për kryetar të komunës Karposh nga LSDM-ja, Andrej Petrov sot të gjithë grave dhe kundërkandidates së tij nga koalicioni "Për Maqedoni më të mirë" Jagnula Kunovska ua uroi 8 Marsin - Ditën ndërkombëtare të grave.

Duka ia uruar festën kundërkandidates së tij, Petrovi e porositi të mos ngarkohet me programin e tij, i cili, siç thja, nuk është përshkruar, por del nga nevojat e qytetarëve.

"E shfrytëzoj këtë rast t'ia uroj këtë festë edhe kundërkandidates sime Jagnula Kunovska, megjithatë në të njëjtën kohë e porositi të mos ngarkohet me programin e Andrej Petrovit për Karposhin, pasi ai është shkruar në çdo pjesë të territorit të komunës Karposh. Qesharak është pohimi se diçka nga ju kam përshkruar, këtë qytetarët e dinë mirë", tha Petrovi.

Publikuar: 08.03.2013 | 20:05
Lexuar: 639 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime