E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një burrë ngeci mes dy mureve, pasi tentoi t’i binte shkurt për në shtëpi, ndërsa kthehej nga pub-i. Ngjarja ndodhi në jug të Kinës. Jian Tsui mbeti mes dy mureve dhe nuk lëvizte dot. Ishte aq ngushtë, sa ai kishte vështirësi në frymëmarrje. Jian nuk u zbulua deri në mëngjes, kur shërbimet e emergjencës u detyruan të hapin një vrimë në një mur për ta liruar.
Nuk thonë kot se rruga e shkurtër të nxjerr më gjatë (FOTO)


Një burrë ngeci mes dy mureve, pasi tentoi t’i binte shkurt për në shtëpi, ndërsa kthehej nga pub-i. Ngjarja ndodhi në jug të Kinës.

Jian Tsui mbeti mes dy mureve dhe nuk lëvizte dot. Ishte aq ngushtë, sa ai kishte vështirësi në frymëmarrje.

Jian nuk u zbulua deri në mëngjes, kur shërbimet e emergjencës u detyruan të hapin një vrimë në një mur për ta liruar.

Jian kishte dalë nga lokali në orën 1 të mëngjesit dhe tentoi që t’i binte shkurt.

Jian tha se e kishte kapur frika se mos do vdiste aty, pasi kishte edhe shumë ftohtë.

Ata që erdhën në ndihmë fillimisht, tentuan që ta tërhiqnin, por i shkaktuan plagë në fytyrë dhe duar.

Tani ai duhet të rregullojë murin e prishur si pasojë e ndërhyrjes së ekipit të emergjencës.
china
china
china
china

Publikuar: 08.03.2013 | 23:52
Lexuar: 1043 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime