E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Spanjollët sipas “Daily Star”, janë gati t’i ofrojnë 30 milionë Paund presidentit të Tottenham, Daniel Levy, plus kartonin e Luka Modriç
Reali ofron 30 mln Paund për Bale


Merkatoja e verës sjell edhe çmenduritë e para që klubet e mëdha të Europës janë gati të bëjnë. Shumë ekipe interesohen për yllin e Tottenhamit, Gareth Bale, me Real Madrid që qëndron në krye të tyre.

Spanjollët sipas “Daily Star”, janë gati t’i ofrojnë 30 milionë Paund presidentit të Tottenham, Daniel Levy, plus kartonin e Luka Modriç, i cili duket se nuk i ka bindur drejtuesit e klubit me performancën e tij, për të marrë në gjirin e tyre 23-vjeçarin Bale.

Publikuar: 09.03.2013 | 15:48
Lexuar: 831 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime