E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bëhet fjalë për një video, që brenda pak ditësh ka marrë miliona klikime në Youtube
Një poni kërcimtar, protagonist i spotit më të bukur të vitit (video)
Ky me siguri mund të quhet spoti më dëfryes i vitit. Faktikisht bëhet fjalë për një video, që brenda pak ditësh ka marrë miliona klikime në Youtube. Mund të thuhet se kjo reklamë ka goditur në shenjë në Britani.

Publikuar: 10.03.2013 | 13:02
Lexuar: 1328 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime