E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Të gjitha gjësendet që gjenden në atë hapësirë mund të hahen dhe janë shumë të shijshëm.
Dhoma në të cilën mund të hahen të gjitha orenditë
- Në një qendër tregtare në Minsk të Bjellorusisë është prezantuar një dhomë, e cila në tërësi është e ndërtuar nga çokollata.

Të gjitha gjësendet që gjenden në atë hapësirë mund të hahen dhe janë shumë të shijshëm.

Qipriotja Elena Kliment ka shfrytëzuar 600 kilogramë të çokollatës belge për të ndërtuar gjithçka që gjendet e pranishme në dhomë, duke filluar nga koftori e deri te filxhanët për çaj.

Asaj i janë dashur dy muaj e dy javë për ta realizuar këtë projekt. Dhoma do të qëndrojë e hapur deri më 14 prill dhe më pas orenditë do t’u ndahet vizitorëve për t’i ngrënë.

Publikuar: 14.03.2013 | 13:40
Lexuar: 1162 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime