E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Llamba mund ta shfrytëzon si llambë tavoline, ndriçim ambiental dhe në shumë mënyra të tjera.
Libër llambë -
- Llamba "Lumio" është shumë funksionale dhe interesante. Kur do ta hapni kapaku shkëlqen, ndërsa kur do t'i mbyllni kopertinat e librit ajo shuhet. Ideale është për jetë moderne dhe për të gjithë adhuruesit e librave.

Llamba mund ta shfrytëzon si llambë tavoline, ndriçim ambiental dhe në shumë mënyra të tjera.

Projekti "Lumio" është lansuar kohë më parë dhe tashmë i tejkaloi të gjitha pritjet të cilat i kishin krijuesit e këtij disenji.
Lumio

Publikuar: 14.03.2013 | 14:25
Lexuar: 1360 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime