E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Karrigia e Miki Mausit do të sjellë gëzim dhe dritë në çdo enterier.
Karrige të inspiruar nga personazhi i Miki Mausit
- Mobiljet me formë të pazakontë të disajnerit Milosh Vujçiq që kohën e fundit është hit i vërtet. Ai vendosi të disejnojë karrige me personazhin e Miki Mausit.

Karrigia e Miki Mausit do të sjellë gëzim dhe dritë në çdo enterier.

Karrigia ka disa variante, në disa ngjyra të shndritshme si dhe variante më serioze të këtyre karrigeve të punuara me lëkurë origjinale.
Karrige të inspiruar nga personazhi i Miki Mausit

Publikuar: 14.03.2013 | 14:26
Lexuar: 1898 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime