E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori, Prof. dr. Vullnet Ameti realizoi njė takim me studentėt e dalluar tė USHT-sė

Publikuar: 15.03.2013 | 17:30
Lexuar: 1365 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime