E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Presidenti amerikan dhe gruaja e tij jane kujdesur qe cdo detaj te jete ne vendin e vet, duke zbukuruar peme, oxhaqe, tavolina me ngjyra nga me te bukurat dhe me festivet per kete sezon.
Shtepia e Bardhe, vend endrrash per Krishtlindje


Per pjesen me te madhe te njerezve, zbukurimi i pemes se Krishtlindjeve merr disa ore kohe.

Por a e dini se ne familjen Obama, dekorimi i Shtepise se Bardhe nga fundi ne krye ka marre plot 3.400 ore?

Presidenti amerikan dhe gruaja e tij jane kujdesur qe cdo detaj te jete ne vendin e vet, duke zbukuruar peme, oxhaqe, tavolina me ngjyra nga me te bukurat dhe me festivet per kete sezon.
shtepia e bardhe

Ndersa kuzhinieri presidencial ka pergatitur me cokollate te bardhe, Shtepine e Bardhe ne minature.

"Ne zgjodhem keto zbukurime, sepse ndihemi te bekuar dhe te lumtur ne shoqerine e miqve, familjareve, si dhe jemi te pergjegjshem per njeri-tjetrin dhe per gjerat ne te cilat besojme", tha Michelle Obama, duke treguar pamjen e Shtepise.
/t.ch/

Publikuar: 04.12.2009 | 02:42
Lexuar: 9976 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arta (23/06/2012 10:18:42) shume te bukura shtepite

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime