E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dante, seksi dhe poezia

Publikuar: 04.12.2009 | 03:04
Lexuar: 1948 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
virgjeresha (23/01/2010 18:51:49) bravissimo!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime