E martë, 16.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Убавината може да биде здодевна, особено ако имате партнер кој цело време е оптоварен со својот изглед. Знам многу такви актери, но јас мислам дека вистинските мажи и не се грижат премногу за тоа, рече Ева.
Ева Мендес: Ми здодеа да бидам секс симбол
Една од најубавите жени во светот актерката Ева Мендес се пожали дека и е здодевно сите да ја гледаат како секс симбол. Ева тврди дека ниту најмалку не е оптоварена со својот изглед и наведува примери на аудиции на кои одела целосно растоварена и без дотерување, јави „The Sun“. - Убавината може да биде здодевна, особено ако имате партнер кој цело време е оптоварен со својот изглед. Знам многу такви актери, но јас мислам дека вистинските мажи и не се грижат премногу за тоа, рече Ева. Таа додава дека добриот изглед е само една од работите кои можат добро да се искористат, но дека тоа не е единствено што некој треба да го има. - Знам дека луѓето ме препознаваат и по мојата духовитост на пример, но и емотивност, а ми здодеа да ме набљудуваат преку тоа како јас изгледам, заклучи Мендес

Publikuar: 18.03.2013 | 13:38
Lexuar: 3836 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime