E martë, 16.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Актерката во последно време се повеќе се дружи со колешката Шарлиз Терон, која исто така го посвои момчето Џексон. Таа сака што повеќе да дознае за мајчинството за да биде подготвена после посвојувањето дете.
Џенифер Анистон посвојува дете после венm
Ѕвездата на „Пријатели“, Џенифер Анистон (44) која наскоро треба да се венча со Џастин Тероус (41) стравува дека нема да може да има деца по природен пат, така што се подготвува да посвои едно после свадбата. Актерката во последно време се повеќе се дружи со колешката Шарлиз Терон, која исто така го посвои момчето Џексон. Таа сака што повеќе да дознае за мајчинството за да биде подготвена после посвојувањето дете. Актерката наскоро треба да се венча во православна црква со нејзиниот вереник, но сака тоа да го сокрие од очите на јавноста затоа што веќе има лошо искуство со претходната свадба со Бред Пит.

Publikuar: 18.03.2013 | 13:50
Lexuar: 2443 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime