E diel, 19.08.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

„Бекам, те сакам“.
Навивачите на Сент Етјен се мајтапеа со Бе
Навивачите на Сент Етјен, за време на натпреварот со ПСЖ, подигнаа транспарент на кој пишуваше „Бекам, те сакам“. Домашните навивачи одлучија да се пошегуваат со ѕвездата на парискиот клуб, па потоа го подигнаа и првиот дел од транспарентот, на кој во целост пишуваше: „Викторија Бекам, те сакам“. Сент Етјен иако имаше негатива од два гола, на крајот се избори за реми (2:2).

Publikuar: 18.03.2013 | 14:11
Lexuar: 2462 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime