E martë, 16.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

За време на посетата Kејт имала мала незгода. Одејќи ~ се заглавила потпетицата меѓу решетките на една шахта. Војвотката била опкружена со мажи од обезбедувањето, кои не сфатиле зошто принцезата подзастанала. Но Вилијам сфатил во што е проблемот, па веднаш и пружил рака да ~ помогне, но не можел да ја скрие насмевката од лицето.
На Kејт и се заглави потпетицата на шахта
Kејт и Вилијам по повод Св. Патрик ја посетиле ирската градина во Хемпшир. За време на посетата Kејт имала мала незгода. Одејќи ~ се заглавила потпетицата меѓу решетките на една шахта. Војвотката била опкружена со мажи од обезбедувањето, кои не сфатиле зошто принцезата подзастанала. Но Вилијам сфатил во што е проблемот, па веднаш и пружил рака да ~ помогне, но не можел да ја скрие насмевката од лицето.[Fotografia=_1053_1072_k_1077_1112_1090_10.jpg]На Kејт и се заглави потпетицата на шахта[/Fotografia]

Publikuar: 18.03.2013 | 15:21
Lexuar: 2509 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime