E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Провокативна е на насловната, но попровокативна е на фоотографиите од едиторијалот на списанието.Во него се појавува во неколку варијанти, во креации од познати модни куќи, како што се Прада, Диор, Ланвин.
Миранда Kер на насловна на Вог
Ангелот на Викториа сикрет Миранда Kер, се појави на насловната страница на австралиското издание на славниот магазин Вог. Провокативна е на насловната, но попровокативна е на фоотографиите од едиторијалот на списанието.Во него се појавува во неколку варијанти, во креации од познати модни куќи, како што се Прада, Диор, Ланвин.

Publikuar: 18.03.2013 | 15:28
Lexuar: 2596 her
Printo PDF format Shto n,..

Komentet

Ndalohet prdorimi i gjuhs denigruese dhe fjalve ofenduese ndaj individve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet q s`kan t bjn me temn e artikullit. Moderatort mbajn t drejtn e fshirjes s komenteve q thyejn rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime