E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Про­во­ка­тив­на е на нас­лов­на­та, но поп­ро­во­ка­тив­на е на фо­о­тог­ра­фи­и­те од еди­то­ри­ја­лот на спи­са­ни­е­то.Во не­го се по­ја­ву­ва во не­кол­ку ва­ри­јан­ти, во кре­а­ции од поз­на­ти мод­ни ку­ќи, ка­ко што се „Пра­да“, „Ди­ор“, „Лан­вин“.
Ми­ран­да Kер на нас­лов­на на „Вог“
Ан­ге­лот на „Вик­то­риа сик­рет“ Ми­ран­да Kер, се по­ја­ви на нас­лов­на­та стра­ни­ца на авс­тра­лис­ко­то из­да­ние на слав­ни­от ма­га­зин „Вог“. Про­во­ка­тив­на е на нас­лов­на­та, но поп­ро­во­ка­тив­на е на фо­о­тог­ра­фи­и­те од еди­то­ри­ја­лот на спи­са­ни­е­то.Во не­го се по­ја­ву­ва во не­кол­ку ва­ри­јан­ти, во кре­а­ции од поз­на­ти мод­ни ку­ќи, ка­ко што се „Пра­да“, „Ди­ор“, „Лан­вин“.

Publikuar: 18.03.2013 | 15:28
Lexuar: 2692 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime