E diel, 18.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shumëkush ka dëgjuar për të famshmen Spring Break. Studentët amerikanë festojnë si të tërbuar në pushimet e marsit. Por nëse keni pyetur veten ndonjëherë se si janë këto festime, shihni fotot e mëposhtme për të kuptuar se çfarë ndodh.
Spring Break/ Orgji e pije, ja si festojnë studentët (FOTO)
Shumëkush ka dëgjuar për të famshmen Spring Break.

Studentët amerikanë festojnë si të tërbuar në pushimet e marsit.

Por nëse keni pyetur veten ndonjëherë se si janë këto festime, shihni fotot e mëposhtme për të kuptuar se çfarë ndodh.

Më shumë se 60 mijë studentë janë grumbulluar në Teksas, për të festuar pa ndërprerje me pije e orgji.

Tërbimi është aq i madh, sa duhet një spital i lëvizshëm me 32 krevate për të përballuar fluksin e problemeve mjekësore.

springbreak
springbreak
springbreak
springbreak
springbreak
springbreak
springbreak
springbreak
springbreak

Publikuar: 19.03.2013 | 09:25
Lexuar: 1438 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
ardian krasniqi (19/03/2013 10:52:07) tung hej ani mir shum po po de flm zoti ok ti te shum qysh je hajde kiss qe op tezi

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime