E martë, 16.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Кејти е „се во едно“ актерка, манекенка, модна дизајнерка, мајка, а била и сопруга. Сега се шпекулира дека ќе се посвети на работата адвокат, а Кејти не ги негираше овие наводи.
Кејти Холмс подготвена за проширување на
Кејти Холмс полека се опоравува од разводот со поранешниот сопруг Том Круз и целото внимание и е насочено кон одгледувањето на ќерката Сури. Дека го преболела Том зборува и нејзината неодамнешна изјава дека е подготвена за проширување на семејството. - Не знам се уште, но отворена сум за таа идеја, изјави Холмс за списанието Allure. Кејти е „се во едно“ актерка, манекенка, модна дизајнерка, мајка, а била и сопруга. Сега се шпекулира дека ќе се посвети на работата адвокат, а Кејти не ги негираше овие наводи. - Мојот брат и татко се адвокати, ќе видиме. Ми се допаѓа нивната пракса, рече актерката. На насловната на Allurea Кејти е сексипилна во црн костим за капење и со бронзена боја на кожата. - Мајка ми ми го даде најдобриот совет за убавината. Можеш да бидеш убава, можеш да бидеш талентирана, но никој тоа нема да го забележи ако си злобна, им порача Кејти на читателите.

Publikuar: 19.03.2013 | 12:45
Lexuar: 3229 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime