E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E divorcuar nga Tom Cruise, Katie Holmes po përballet me jetën si një nënë e vetme. Megjithatë, ajo nuk ka ndërmend të qëndrojë e tillë për shumë kohë, pas në një intervistë për revistën rozë “Allure”, pranoi se dëshiron që të zgjerojë familjen e saj në të ardhmen. ”Nuk e di me kë, por jam e hapur ndaj idesë së pasjes së më shumë fëmijëve në të ardhmen. Do të doja të kisha një familje më të zgjeruar”, deklaroi 34-vjeçarja. Ndonëse pas divorcit ajo duhet të kujdeset e vetme për vajzën 6-vjeçare Suri, në intervistë Holmes tregoi se kjo përgjegjësi e madhe e ka bërë më energjike dhe që prej ndarjes, i është kushtuar edhe stilimit të veshjeve, veç aktrimit.Intervista në “Allure” ishte njëkohësisht një mundësi e mirë për të treguar edhe një herë më shumë linjat e shkëlqyera të Holmes
Holmes: Dua fëmijë të tjerë
E divorcuar nga Tom Cruise, Katie Holmes po përballet me jetën si një nënë e vetme.

Megjithatë, ajo nuk ka ndërmend të qëndrojë e tillë për shumë kohë, pas në një intervistë për revistën rozë “Allure”, pranoi se dëshiron që të zgjerojë familjen e saj në të ardhmen.

”Nuk e di me kë, por jam e hapur ndaj idesë së pasjes së më shumë fëmijëve në të ardhmen. Do të doja të kisha një familje më të zgjeruar”, deklaroi 34-vjeçarja.Ndonëse pas divorcit ajo duhet të kujdeset e vetme për vajzën 6-vjeçare Suri, në intervistë Holmes tregoi se kjo përgjegjësi e madhe e ka bërë më energjike dhe që prej ndarjes, i është kushtuar edhe stilimit të veshjeve, veç aktrimit.Intervista në “Allure” ishte njëkohësisht një mundësi e mirë për të treguar edhe një herë më shumë linjat e shkëlqyera të Holmes

Publikuar: 19.03.2013 | 15:05
Lexuar: 821 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime