E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këto imazhe befasuese na sjellin pak atmosferën e Italisë dhe jugut të Francës. Alessio Andreani, 24 vjeç, ka realizuar këto foto brilante, duke shëtitur përmes vendit të tij, por edhe në jug të Francës, për të treguar se natyra di të të habisë gjithmonë.
FOTOT BEFASUESE/ Natyra të mahnit me bukurinë e saj
natyra
natyra
natyra
natyra
natyra
natyra

Publikuar: 21.03.2013 | 09:51
Lexuar: 8981 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime