E diel, 23.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Priten negociata tė vėshtira pėr ndryshimet kliamtike nė Kopenhagė

Publikuar: 07.12.2009 | 03:57
Lexuar: 841 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime