E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sergio Ramos këmbëngul se Jose Mourinho është trajneri ideal për Real Madrid. Ka patur shumë spekulime se portugezi do të largohet në fund të sezonit nga “Santiago Bernabeu” për shkak të problemeve në dhomat e zhveshjes, por edhe nga paraqitja e skuadrës këtë sezon në La Liga
Ramos: Mourinho, ideali për Realin
Sergio Ramos këmbëngul se Jose Mourinho është trajneri ideal për Real Madrid. Ka patur shumë spekulime se portugezi do të largohet në fund të sezonit nga “Santiago Bernabeu” për shkak të problemeve në dhomat e zhveshjes, por edhe nga paraqitja e skuadrës këtë sezon në La Liga.

“Trajneri ideal për Realin këtë sezon dhe për një kohë të gjatë është Jose Mourinho. Të gjithë luftojmë për të njëjtin objektiv dhe nuk ka asnjë dyshim se Mourinho gëzon respektin maksimal prej meje”, tha Ramos, i cili në të njëjtën kohë mohoi edhe zërat e fundit se ka patur përplasje mes lojtarëve të Realit dhe Barçës në kombëtaren spanjolle.

Publikuar: 23.03.2013 | 10:52
Lexuar: 1019 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime