E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vijojnë shpërthimet dhe vibracionet e mistershme në SHBA!
Mister, tinguj dhe vibracione të çuditshme alarmojnë New Jersey-n
Vijojnë shpërthimet dhe vibracionet e mistershme në SHBA!

Tashmë ato janë shfaqur dhe në New Jeresy duke alarmuar banorët e qytetit, ku policia ka grumbulluar me qindra raporte në bashkëpunim me shërbimin e zjarrfikësve.

Ndërsa ora shënonte 3 pas mesnate, vibracione të çuditshme të shoqëruara nga tinguj misterioz kanë alarmuar banorët e Kepi Maj dhe Cumberland.

Instituti Gjeologjik USGS i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, nuk mund të jap asnjë shpjegim rreth fenomenit. Për banorët është e disata herë që ndjejnë vibracione të çuditshme në shtëpitë e tyre të shoqëruara nga tinguj misterioz.

Autoritete policore, të cilat pas raporteve të shumta të grumbulluara pohuan se nuk kemi dijeni për asnjë aktivitet ushtarak në zonë!

Kjo ka shqetësuar edhe më shumë banorët e New Jeresy!

Publikuar: 25.03.2013 | 09:51
Lexuar: 810 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime