E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mendes ka dashur te behet murgeshe

Publikuar: 08.12.2009 | 02:20
Lexuar: 1912 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
edi (30/07/2010 18:31:52) shum sexi
leo (08/07/2012 11:50:04) super seksi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime