E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Luan Krasniqi ndihmon FBoxK-sė

Publikuar: 09.12.2009 | 01:26
Lexuar: 2813 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Shpendi (09/12/2009 19:15:49) Shumė punė tė mirė paska ba i madhi Luan Krasniqi...
Edhe gazetari juaj Artan Verbica po bėnė shumė punė tė mirė nė yllpress, sepse tė gjithė shqiptarėt kanė dėshirė me ditė dhe me qenė nė rrjedhojat e sporteve luftarake si boksi dhe kikboksi, veq vazhdoni kshtu, gjithė tė mirat...
elona (09/12/2009 23:33:39) bravo luan bravo artan
berat (18/12/2010 16:11:48) Luani paska bėrė punė tė mirė nėse ato mjete vėrtet i pėrdor
pėrfaqėsuesja por kam frikė se ato nuk do ti sheh pėrfaqėsue-ja kurrė!Nėse nuk janė zhdukur deri tash

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime