E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jennifer Lopez është larguar nga një koncert para 60 milionë shikuesve,pasi një listë “idiote” me kërkesa që ajo i kishtë dërguar organizatorëve.
Përjashtohet nga koncerti Jennifer Lopez
Jennifer Lopez është larguar nga një koncert para 60 milionë shikuesve,pasi një listë “idiote” me kërkesa që ajo i kishtë dërguar organizatorëve.

Këngëtarja 43 vjecare,thuhet të ketë insistuar që ata ti siguronin një avion privat dhe dhjetra dhoma hoteli për stafin e saj,duke përfshirë edhe stilistët e saj,asistentët dhe kuzhinierin.

Zyrtarër e indinjuar të cilët dëshironin ta kishin Lopez në cermoninë me rastine hapjes së Premierë Ligës së Indisë,u detyruan që të tërhiqen.

“Kërkesat ishin të egra.Ajo i dha vetes cmimin në atë formë sa të përjashtohet nga ngjarja.Kjo ishte idiotësi,pasi audienca për këtë ngjarje ishtë shumë e madhe”,tha një burim.

Ndërkaq,zëdhënësi J-LO tha se ajo kishte hedhur poshtë marrëveshjen për shkak se këngëtarja ishte shumë e zënë me incizimin e albumit.

Publikuar: 30.03.2013 | 18:03
Lexuar: 826 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime