E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Profesori Randall Powell nga Universiteti i Idianės nė USHT

Publikuar: 10.12.2009 | 02:59
Lexuar: 2505 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Rami (02/12/2010 10:32:14) Pergezime! Vetem bashkepunimi me universitetet e huaja mund te krijojme pervoja te reja.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime