E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lily Aldridge nuk ka lënë pothuajse asgjë për të imagjinuar ndërsa ka pozuar në një forma mjaft të vecantë.
Ky fustan i nxjerr në shesh të gjitha
Lily Aldridge nuk ka lënë pothuajse asgjë për të imagjinuar ndërsa ka pozuar në një forma mjaft të vecantë.

Modelja ka ekspozuar asetet e saj fizike duke ja shtuar bukurinë numrit të fundit të revistës “Tatler” e cila del në shitje të enjten më 4 prill,thekson “The Sun”.

Publikuar: 02.04.2013 | 13:11
Lexuar: 3871 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime