E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Është organizuar nga Këshilli për gjeoturizëm të Ballkanit Perëndimor nga "Neshënël gjeografik".
Fotografi të

Ekspozitë udhëtimi e fotografive nga "Neshënël gjeografik" sot në ora 13 do të hapet në Kurshumli An.

Formatin e përbëjnë 60 forografi të publikuara në portalin për Ballkanin Perëndimor (balkansgeotoutism.travel) të "Neshënël gjeografik".

Është organizuar nga Këshilli për gjeoturizëm të Ballkanit Perëndimor nga "Neshënël gjeografik".

Ekspozita për herë të parë është paraqitur në Uashington, SHBA, në qershor, të vitit të kaluar me qëllim të promovimit të lëshimit publik të portalit, qëllimi i së cilës është që ta nxisë turizmin rajonal dhe të ndihmojë në formimin e rrjetit të fuqishëm për përpunimin e nismave të ndryshme nga rajoni.

Vendet-pjesëmarrëse, respektivisht anëtare të Këshilit për gjeoturizëm janë Maqedonia, Shqipëria, Kosova, Serbia, Bosnja e Hercegovina dhe Mali i Zi. Nga Shkupi do të vazhdojë nëpër Ballkan dhe Evropë.

Publikuar: 03.04.2013 | 13:03
Lexuar: 1306 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime