E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shoqėruesi i shkel fustanin Angelina Jolie (FOTO)

Publikuar: 06.04.2013 | 11:39
Lexuar: 1224 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
era (13/05/2013 22:58:20) hahahahaahaahha sa e papare kjo

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime