E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotografi tė pabesueshme tė peshkaqenit tė bardhė
peshkaqeni
peshkaqeni
peshkaqeni
peshkaqeni
peshkaqeni

Publikuar: 06.04.2013 | 11:55
Lexuar: 4602 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
armanda (23/12/2013 12:11:43) hajde mbytu ti po deshe ne mest te oqeanit

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime