E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne takim eshte diskutuar per bashkepunimin dhe aktivitetet e perbashket qe do te nderrmiret me qellim kembimin e idejave dhe sendertimin e nje sistemi te suksesshem te mbrojtejs ne Maqedoni.
Talat Xhaferi takim ish-ministrat e mbrojtjes

Publikuar: 08.04.2013 | 20:47
Lexuar: 749 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime