E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Erdhi dimri, dėbore dhe temperatura tė ulėta

Publikuar: 11.12.2009 | 19:16
Lexuar: 4406 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
shqipe (28/11/2010 16:35:56) shum mir veq edhe shum keq

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime