E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo shumë është pothuajse e njëjtë me atë që PSG ka vendosur për cdo futbollist në rast triumfi në Evropë.
520 mijë Euro për secilin për triumfin në Champions
Real Madrid vendos shpërblim prej 520 mijë Eurosh për cdo futbollist nëse fitojnë trofeun e 10 në Uefa Champions League. Sipas shtypit spanjoll presidenti i Los Blankos Florentino Perez dhe drejtori i përgjithshëm Jose Angel Sanchez, i ka komunikuar skuadrës këtë vendim.

Kjo shumë është pothuajse e njëjtë me atë që PSG ka vendosur për cdo futbollist në rast triumfi në Evropë. Po sipas shtypit spanjoll kalimi i Real Madrid në cerekfinale dhe gjysmëfinale do të shpërblehet por pa bërë të ditur shumën monetare.

Publikuar: 09.04.2013 | 17:07
Lexuar: 786 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime