E diel, 18.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pepsina është enzima e thatë që ndikon në mostretjen e ushqimit dhe bajamet kanë aftësi të reduktojnë prodhimin e tepërt të saj.
Bajamet kundër dhimbjeve të stomakut


Edhe bajamet janë efektive për stomakun tonë. Mjafton të konsumosh 5-10″>5-10 bajame në ditë pë të zhdukur dhimbjen e stomakut.

Duke qenë se janë të yndyrshme ato ndikojnë në mbrojtjen e mureve të stomakut pasi krijojnë një cipë që kryen këtë funksion. Pepsina është enzima e thatë që ndikon në mostretjen e ushqimit dhe bajamet kanë aftësi të reduktojnë prodhimin e tepërt të saj.

Urthi i stomakut ndalohet nga konsumi i 5-10″>5-10 bajame, jo më shumë pasi ato kanë shumë kalori.

Publikuar: 11.04.2013 | 14:33
Lexuar: 922 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime