E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Seksi şarkıcı Hadise, önceki akşam Jolly Joker'de sahneye çıktı.
Hadise yine şov yaptı
'Visal' şarkısını görücüye çıkartan popçu, yine seksi tavırlar sergiledi. Giydiği mini eteğiyle yürek hoplatan Hadise, bir ara dans ederken bluzunu sıyırıp göbeğini gösterince de alkış aldı. (Takvim)

Publikuar: 12.04.2013 | 10:38
Lexuar: 4156 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime